Uzupełnienie protetyczne najbardziej zbliżone do naturalnych zębów

Uzupełnienie protetyczne najbardziej zbliżone do naturalnych zębów

PRECYZJA WYKONANIA I IDEALNE DOPASOWANIE

PRECYZJA WYKONANIA I IDEALNE DOPASOWANIE

CERTYFIKAT JAKOŚCI I DŁUGOLETNIA GWARANCJA

CERTYFIKAT JAKOŚCI I DŁUGOLETNIA GWARANCJA

Pracownia Protetyczna NANO-TECH zaprasza stomatologów i techników dentystycznych do współpracy w zakresie wykonywania i naprawy protez zębowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu koron i mostów na podbudowie z tlenku cyrkonu i metalu.  Korzystamy z najnowszych osiągnieć technologicznych.  Posiadamy własne Centrum Frezowania wykorzystujące technologię Cad-Cam.  Dzięki temu zapewniamy niezwykłą precyzję wykonywania wszelkich form protetycznych.

Korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów znanych i renomowanych marek. Należymy do Izby Gospodarczej Techników Dentystycznych co potwierdza, że nasze usługi są zgodne z polskimi i europejskimi normami  oraz plasuje naszą pracownię w czołówce najnowocześniejszych tego typu placówek w Polsce.

Wiemy, że protezy i inne formy protetyczne wykonywane w naszym centrum  są odporne na zniszczenia, odkształcenia i uszkodzenia dlatego też zapewniamy dla naszych prac indywidualne certyfikaty jakości i długoletnią gwarancję. Podejmując współpracę z naszą pracownią protetyczną mają Państwo pewność, że zlecone nam prace będą starannie i estetycznie wykonana oraz idealnie dopasowana do potrzeb osoby zamawiającej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel –  który jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowaną usługę protetyczną.

Zapraszamy do współpracy! Nasza pracownia znajduje się w Kielcach na osiedlu Barwinek.